banner_sobre_nosotros.jpg

Over ons

SOMIUM heeft 40 jaar ervaring in het ontwerp, de ontwikkeling en de bouw van unieke luxewoningen op de mooiste locaties aan de Costa Blanca. De vastgoedafdeling van de groep heeft het vertrouwen gewonnen van meer dan 2.500 klanten met meer dan 15 verschillende nationaliteiten.

Door vanaf het eerste moment van elk project samen te werken, combineren onze architecten, ingenieurs, landschapsarchitecten en interieurontwerpers hun kennis om het ideale huis te bouwen, steeds gedreven door innovatie en het constante streven naar uitmuntendheid.

Wat we doen weerspiegelt hetgeen waarin we geloven.

We geloven in superieure kwaliteit en service, we geloven in het belang van details, we geloven in de beste zijn.

Javier Fur


CEO

javier@somium.com

Javier Navarro


Commercial & Projects Director

jnavarro@somium.com

María Ballester


Communication & CRM Coordinator

m.ballester@somium.com

Maria Krasnoperova


Commercial Administration Coordinator

mariak@somium.com

Johanna Díez


Sales Manager

j.diez@somium.com

(34) 608 321 467

María José García


Sales Manager

mj.garcia@somium.com

(34) 620 343 099

Kalinka Van haute


Sales Manager

kalinka@somium.com

(34) 652 453 442

Evgeny Babenko


Sales Assistant

babenko@somium.com

(34) 663 403 670

Susana Juan


Sales Assistant

s.juan@somium.com

(34) 638 302 199

Salvador Medina


After Sales Manager

smedina@somium.com

Customer Service


Customer Service

customerservice@somium.com

Henk Hoogenes


Property Handover

entregas@somium.com

Javier Fur

Javier Fur

CEO

javier@somium.com

Javier Navarro

Javier Navarro

Commercial & Projects Director

jnavarro@somium.com

María Ballester

María Ballester

Communication & CRM Coordinator

m.ballester@somium.com

Maria Krasnoperova

Maria Krasnoperova

Commercial Administration Coordinator

mariak@somium.com

Johanna Díez

Johanna Díez

Sales Manager

j.diez@somium.com (34) 608 321 467

María José García

María José García

Sales Manager

mj.garcia@somium.com (34) 620 343 099

Kalinka Van haute

Kalinka Van haute

Sales Manager

kalinka@somium.com (34) 652 453 442

Evgeny Babenko

Evgeny Babenko

Sales Assistant

babenko@somium.com (34) 663 403 670

Susana Juan

Susana Juan

Sales Assistant

s.juan@somium.com (34) 638 302 199

Salvador Medina

Salvador Medina

After Sales Manager

smedina@somium.com

Customer Service

Customer Service

Customer Service

customerservice@somium.com

Henk Hoogenes

Henk Hoogenes

Property Handover

entregas@somium.com